Dojazd i mapka

Dzwonimy na któryś z numerów: 604 050 889 lub 600 326 626, aby się umówić.
Prosimy telefonować w godzinach 9.00 - 18.00 wtorek-sobota, oraz 9.00 - 15.00 w niedzielę.
W poniedziałki nie pracujemy.

Jadąc od Szczecina przez Głębokie w kierunku Polic mijamy Pilchowo. Dojeżdżając do Tanowa jedziemy dużym łukiem w prawo (nadal w kierunku Polic, nie skręcamy w lewo do Tanowa) i dalej prosto (około 1 km). Po pokonaniu trzech zakrętów (w kształcie litery S) to już tylko 100 m, kawałek za zakrętami widzimy zieloną tablicę z napisem TRZESZCZYN, a parę metrów dalej białą tablicę reklamową z naszym logo GALOPER. Dokładnie na wysokości tej tablicy skręcamy w lewo na szutrową drogę i tam już poprowadzą strzałki - droga wiedzie raz jeszcze w lewo, a potem wzdłuż ogrodzenia w prawo. Mijamy po prawej wjazd do sąsiadów i następny będzie Galoper. Jedziemy powoli, bo będziemy przejeżdżali obok ujeżdżalni, na której być może ktoś ma nadzieję nie zlecieć ze spłoszonego konia.

widok tablicy od strony Szczecina (kliknij w zdjęcie, by powiększyć)
<>

Jadąc od strony Polic skręcamy w prawo na wysokości przekreślonej zielonej tabliczki z napisem Trzeszczyn. Widać tam naszą białą tablicę reklamową (kliknij w zdjęcie, by powiększyć)
<>

Autobusem: dojechać do nas można autobusem linii 103, który wyrusza z przystanku przy jeziorze Głębokiem. Wysiąść trzeba na przystanku Trzeszczyn-Las (na żądanie) i cofnąć się ok. 20 m. Tam już pokierują strzałki.

Mapka z dojazdem: Mapka z zaznaczonym dojazdem do stajniMapka z dojazdem: Mapka z zaznaczonym dojazdem do stajni

Mapka z dojazdem - wersja do drukuMapka z dojazdem - wersja do druku